דירת קיץ - תל אביב

דירות קיץ מיועדות בדרך כלל לתושבי חוץ, יהודים ולא יהודים כאחד, שמוצאים בישראל מקום נוח ונעים לנפוש בו בקיץ. דירת קיץ – תל אביב היא מסוג הדירות שכדאי להניח למומחי נדל"ן לסייע לכם למצוא, ולמומחים משפטיים ללוות אתכם בהליך המשא ומתן והקנייה. 
מי שמעוניין לשכור דירת קיץ – תל אביב, מוזמן לבדוק את המלצות ההשקעה הבאות.

זקוקים לעורך דין בישראל?

ישנם תחומים שבהם לא מומלץ לטפל לבד ללא התייעצות עם עורך דין. אין מדובר רק בייצוג משפטי מובהק כאשר אתם נעצרים או מסתבכים פלילית. עורכי דין הם אנשי המקצוע שמניעים המון מהלכים בישראל משום שכל דבר חייב להיות מעוגן לא רק בחוק כי אם גם בחוזים ובהסכמים מנוסחים כך שלא יקפחו את הזכויות שלכם. 

רשלנות

עוולת הרשלנות מהווה עוולת מסגרת לתביעת פיצויים בנסיבות שונות, אשר המשותף להן הוא שאדם כלשהו או בעל מקצוע פעל באופן לא סביר, באופן שונה מהמצופה מהאדם הסביר לפעול, וכתוצאה מכך נגרם נזק כלשהו (כספי, גופני, נפשי). בכדי לתבוע בגין רשלנות יש להוכיח כי לאדם שהתרשל קיימת חובת זהירות כלפי האדם שנפגע – כלומר שהאדם הרשלן היה יכול לצפות שעקב פעולתו הרשלנית עלול להיגרם הנזק שהתרחש. 

ביטול צוואה

צוואה היא מסמך משפטי מחייב הקובע כיצד יחולק עזבונו של אדם לאחר מותו. יחד עם זאת, ישנם מספר מקרים ומצבים בהם ניתן לבטל צוואה קיימת. ביטול צוואה יכול להיעשות על ידי המצווה (המוריש, בעל הצוואה) או לאחר מותו של המוריש על ידי יורשיו או בעלי עניין אחרים. בכל מקרה בו מעוניינים לבטל צוואה מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בדיני ירושה לקבלת ייעוץ משפטי הן לגבי עילת הביטול והן לגבי אופן הביטול בפועל.

דיני משפחה בישראל

ענף דיני משפחה עוסק בכל הנושאים הקשורים לחיי המשפחה והמעמד האישי, כגון נישואים וגירושים, הורות, תשלומי מזונות, אימוץ, וכיו"ב. פעמים רבות, נסיבות החיים מובילות לצורך בייצוג משפטי בישראל למי שאינו חי בישראל, אם בשל דיני אישות, אם ירושות ועוד.

מביעים עניין בשוק הנדל"ן הישראלי?

שוק הנדל"ן הישראלי מגוון מאוד והוא הולך ומתפתח מדי שנה כיוונים חדשים ומפתיעים שיכולים לעניין כל משקיע פוטנציאלי. מביעים עניין בשוק הנדל"ן הישראלי? אם כן, עליכם לדעת שיש לכם אפשרויות שונות שמבטיחות שוות נאות, והן מפוזרות ברחבי הארץ. משרד עורכי דין שמתמצא בתחום זה ומתמחה בנדל"ן מסוגל להעניק לכם לא רק את הידע המתאים לבצע השקעה כזאת, אלא גם לבצע בשמכם ולמענכם בדיקת היתכנות ואיתנות פיננסית של כל מיזם נדל"ן כזה, וללוות אותו משפטית וחוזית עד הגמר המוצלח.

ליווי משפטי - השוואה בין החוק הצרפתי לישראלי

אחת הטעויות הנפוצות שעושים כולם, בלי יוצא מהכלל, הוא לגזור גזירה שווה בתחומים מסוימים בין ישראל לארצות אחרות. לאנשים נדמה שאם יש כזה דבר רישיון נהיגה בינלאומי, משל, זה משום שחוקי הנהיגה והתנועה זהים בכל העולם, וכן גם כל שאר תחומי המשפט כאלה. זוהי הטעות הגדולה ביותר, והיא קטלנית כשמדובר במשפט הפלילי, והיא כואבת עוד יותר כאשר מדובר בדיני רכוש, ממון וירושה.

הסכם חלוקה בין יורשים

בדרך כלל ירושה של אדם מתחלקת בין יורשיו או לפי צוואה שהשאיר או לפי דיני הירושה. יחד עם זאת, ליורשים שמורה הזכות לערוך הסכם ביניהם לפיו תחולק הירושה באופן שונה מזה שנקבע בצוואה או בחוק. הסיבות שיורשים ירצו לבצע חלוקה שונה של העיזבון הן מגוונות. הסיבה העיקרית היא שיקולי מיסוי. סיבות נוספות יכולות להיות רצון לחלוקה הוגנת יותר של הירושה, העדפה בקבלת נכסים מול כסף, נוחות וכיוצא באלו. בכל מקרה בו אתם שוקלים לערוך הסכם חלוקה בין יורשים ההמלצה היא לפנות לעורך דין המתמחה בתחום כך שתהיו בטוחים שההסכם נערך כדין ועל פי כל הכללים הרלבנטיים.

עורך דין בישראל

ישנם ישראלים רבים החיים מחוץ למדינה. חלקם נסעו לתקופת זמן מוגבלת עקב לימודים או "רילוקיישן", חלקם עברו לגור מחוץ לישראל לתקופה ארוכה יותר. לא משנה מה הסיבה שבגינה מתגוררים בחו"ל ולכמה זמן, הקשרים לישראל אינם מתנתקים במהרה. לרוב, גם כשעוברים להתגורר במדינה אחרת נשארים בישראל נכסים שונים, החל מדירה, דרך חשבונות בנק ופנסייה וכלה בעסק פעיל.

איך תבטיחו את זכויותיכם בירושה בישראל

החוקים השונים בכל מדינה בנוגע לירושות גורמים לאנשים להפסיד המון כסף ורכוש כאשר אינם עורכים צוואות נכונות, מחד גיסא, או כאשר הם אינם מודעים לזכויותיהם לפי החוק הנכון, מאידך גיסא. המצב האידיאלי מחייב להתייעץ עם עורכי דין מקומיים בכל הקשור לדיני ממון ורכוש בכלל, וכל מה שקשור לצוואות בפרט, אולם אנשים נמנעים מכך במחשבה שצוואה היא צוואה ולכן אין הבדל, וזהי טעות חמורה שעלולה לעלות לכם ברכוש המשפחתי ובהרבה כסף.

Pages

צור קשר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.